Novinky

Novinka
0 Recenzia(e)

Kniha o židovskej kultúre, náboženstve a histórii

4,00 €
Novinka
0 Recenzia(e)

Ľúbostný román odohrávajúci sa na prelome 16. a 17. storočia.

5,00 €
Novinka
0 Recenzia(e)

Detektivní román z antického Říma zachycuje vyšetřování vraždy v patricijské vile v Neapolské zátoce za doby Spartakova povstání. Z vraždy ve vile jsou podezřelí dva zmizelí otroci a jak odpovídá starému právu, chce majitel usmrtit všechny domácí otroky bez rozdílu, pokud se nenajde skutečný pachatel. 

3,00 €
Novinka
0 Recenzia(e)

Osudová náhoda zvedie dohromady päticu mužov a jeden novomanželský pár. Vo chvíli, kedy manželia vychádzajú z kostola, sa v blízkom dome hrá pätica mužů s ostro nabitou zbraňou. Nechtiac vystrelená guľka urobila razom z nevěsty vdovu. V ten den sa nevesta z bielych šiat preobliekla rovno do čierneho.

4,00 €
Novinka
0 Recenzia(e)

Ak je Boh láska, prečo existuje na svete utrpenie? Ak je Ježiš dvermi do nebeského kráľovstva, čo s tými miliónmi, ktorí o ňom v živote nepočuli? Ak sa Boh stará o každého, prečo dovolí večné utrpenie v pekle? Môžu existovať zázraky, keď sú v rozpore s vedou? Autor v tejto knihe skúma najzávažnejšie výhrady proti kresťanskej viere:

5,00 €
Novinka
0 Recenzia(e)

Mnohí pociťujú priepastný rozdiel medzi tým, čo od svojej kresťanskej viery očakávajú a tým, čo v skutočnosti zažívajú. Kresťanské knihy, kázne či osobné svedectvá bratov a sestier im sľubujú víťazstvá a úspechy – ohromujúce dôkazy Božieho pôsobenia v živote veriacich. 

4,00 €
Novinka
0 Recenzia(e)

Mladá šľachtičná Elizabeth Woolcotová je zverenkyňa Nicholasa Warringa, Hriešneho grófa z Ravenworthu. Po otcovej smrti ju ohrozuje krutý a nenásytný gróf Oliver Bascomb, posadnutý jej krásou a odhodlaný za každú cenu oženiť sa s ňou.

4,00 €
Novinka
0 Recenzia(e)

Zachráňte sa pred nazretím do vnútra svojich vzťahov bez slov! Viete, čo všetko odhalí neverbalita o vašich vzťahoch? Predstavte si, že by ste vedeli prečítať ľudí vo vzťahoch. Či sú spokojní, majú láskyplný vzťah, dôverujú si, alebo naopak sú neverní, klamú či manipulujú. 

5,00 €
Novinka
0 Recenzia(e)

Asi dvetisícštyristo rokov nás delí od času, keď grécky idealistický filozof Platon písomne zaznamenal svoje myšlienky. Platon (427–347 pred n. l.), hlavný predstaviteľ objektívneho idealizmu nebol iba filozofom. Jeho dialógy patria medzi nejlepšie výtvory gréckej umeleckej prózy. 

40,00 €
Novinka
0 Recenzia(e)

Poézia maďarského básnika

4,00 €
Novinka
0 Recenzia(e)

Vajce v stodole je román zobrazujúci slovenské malomesto v polovici 70. rokov tohto storočia. Peter Bouchal, mladý slovenský intelektuál, veľkomešťaň, sa odsťahuje z hlavného mesta do provinčného mestečka a do kraja svojej mladosti. 

3,00 €
Novinka
0 Recenzia(e)

Preklady poézie od autorov: Ibsen, Puškin, Lermontov, Jesenin

14,00 €
Zobrazené 25 - 36 z 41 položiek