0 Recenzia(e)

Skvelo porozprávané príbehy s kriminálnou zápletkou na pozadí spoločenských vzťahov.Počet strán   680Pevná väzba, stav dobrý 

3,00 €
0 Recenzia(e)

Vtipná knižka príbehov štyroch blondýnok.....autorka sa preslávila aj autorskou predlohou seriálu Sex v meste

4,00 €
0 Recenzia(e)

Legendární příběh o věčné lásce a o 47 statečných samurajích, kteří kvůli zradě ztratili pána a stali se z nich vyděděnci beze cti – róninové. Přísahají, že svého pána pomstí, aby jeho duše konečně našla klid, a že jeho krásnou dceru Miku zachrání ze spárů proradného pána Kiry. 

4,00 €
0 Recenzia(e)

 Hemingwayovský svet toreadorov, poľovníkov,rybárov, turistov, zápasníkov, vojenských veteránov...poznal tento svet a skvelo o ňom písal.Bez obalu. 

4,00 €
0 Recenzia(e)

Skvelá knižka o živote Michelangela Buonarottiho. Stone je jeden z najvychytenejších autorov životopisných románov a Agónia a extáza, to je špička.

6,00 €
0 Recenzia(e)

Skvelá knižka o živote Michelangela Buonarottiho.   

6,00 €
0 Recenzia(e)

Generačný román v ktoromláska a porozumenie rúcajú hradbdávnej nenávisti, ná privádza do dávnej Kalifornie

3,00 €
0 Recenzia(e)

Roku 1906 istý americký mladík zaviedol mladé dievča na jazero a tam ho utopil. Bola to posledná kapitola mládencových stykov s dievčaťom. Predchádzali sla

4,00 €
0 Recenzia(e)

Strhujúci román o americkej moslimskej rodine usilujúcej sa vyrovnať s vierou, vlastnou identitou a so spolupatričnosťou v osemdesiatych rokoch 20. storočia, teda vo svete pred 11. septembrom. Hayata Shaha, dospievajúceho syna pakistanských prisťahovalcov, uchvátila teta Mina dávno predtým, ako ju skutočne spoznal.

4,00 €
0 Recenzia(e)

Na osudu hlavního hrdiny autor zachycuje stav americké společnosti 60. let a burcuje ji k touze po nápravě.

4,00 €
0 Recenzia(e)

Obsiahly román známeho amerického režiséra Elju Kazana Anatólčan voľne nadväzuje na prvú prózu  Kazana - Amerika. Opäť sa stretávame so Stavrosom, te

4,00 €
0 Recenzia(e)

Povídky o lidech, kteří nedokáží zakotvit v současném chaotickém světě, žijí ve vlastním mikrokosmu a čas má pro ně klíčový význam.

5,00 €
Zobrazené 1 - 12 z 503 položiek