Najpredávanejšie

0 Recenzia(e)

Kapitoly: Základy tvarovania a rezu ovocných stromov, Spôsoby a technika rezu, Tvary korún, Rez ovocných stromov a ošetrovanie korún, Prevrúbľovanie ovocných stromov, Rez kôstkovín, Rez drobného ovocia.

5,00 €
0 Recenzia(e)

Také rádi navštěvujete staré knihovny, kde v obstarožních vyřezávaných stojanech odpočívají na policích neméně letité knihy? Čtenáře upoutají nejen vůní starého pergamenu nebo papíru, ale především svou výpravností a obsahem.

10,00 €
0 Recenzia(e)

Dej románu zachytáva necelý rok práce a osobného života fiktívneho prezidenta USA Francisa Xaviera Kennedyho, údajne jedného z členov rozvetveného kennedyovského klanu - rok nesmierne bohatý na zlomové, tragické udalosti, dramatické rozhodnutia, ktoré sa dotýkajú nielen osudov jeho najbližších spolupracovníkov, ale aj Ameriky a celého sveta...

4,00 €
0 Recenzia(e)

Roku 1906 istý americký mladík zaviedol mladé dievča na jazero a tam ho utopil. Bola to posledná kapitola mládencových stykov s dievčaťom. Predchádzali sladké týždne dvorenia, medové dni lásky, nepokojné chvíle presýtenia a odporu. Z tohto skutočného príbehu čerpal Theodore Dreiser námet románu, ktorý zaujal popredné miesto v literatúre 20. storočia. 

3,00 €
0 Recenzia(e)

Autorka nás v ôsmich portrétoch oboznamuje s významnými postavami európskych dejín, do ktorých sa zapísali predovšetkým vďaka tomu, že boli potomkami - aj keď nelegitímnymi - význačných a slávnych otcov: cisárov, kráľov a pápežov. Neraz boli títo ľavobočkovia oveľa nadanejší a obľúbenejší ako ich legitímni nevlastní súrodenci.

4,00 €
0 Recenzia(e)

Príbeh Gordany sa dejovo stále posúva a drží v napätí...

4,00 €
0 Recenzia(e)

A opäť Gordana ajej napínavý príbeh

4,00 €
0 Recenzia(e)

Veľká historická freska s príbehmi Gordany stále ide vpred....

4,00 €
0 Recenzia(e)

Tretí diel z pentalógie o nežnej, čistej Ruby....ruby má dcérku, je vydatá....

4,00 €
0 Recenzia(e)

Fantasy príbeh...

4,00 €
0 Recenzia(e)

Bývalý minister zahraničných vecČSSR povojnové dramatické obdobie spracoval v knihe historizujúcich reportáží Banderovci...

4,00 €
0 Recenzia(e)

Román z právnického prostredia...

4,00 €
Zobrazené 25 - 36 z 254 položiek