0 Recenzia(e)

Josef Vágner, krásny a statočný človek, človek ducha, prírody, lásky k človeku, k divej zveri, zakladateľ slávneho Safari v Dvore Králové...tu je jeden z príbehov

6,00 €
0 Recenzia(e)

Účastník americké horolezecké výpravy na nejvyšší horu světa v létě r. 1963 vypráví poutavě o všem, co předcházelo této úspěšné expedici, jak probíhaly přípravy, zmiňuje se o setkáních s místním obyvatelstvem a popisuje životv základním táboře ve výšce 5425 m.

6,00 €
0 Recenzia(e)

Populárny výklad približuje významné objavy prehistorikov, paleontológov a antropologov, ktorí odhaľujú tajomstvá vývoja človeka. Autor vypráva o nálezoch jaskynných malieb, rytín a plastík prehistorických ľudí, o najstarších kostrových pozostatkoch, ktoré pomáhajú určiť hlavné vývojové etapy človeka a nálezoch na našom území a iné.

6,00 €
0 Recenzia(e)

Dobrodružný román ze života trapperů a farmářů v Kanadě o pátrání mladých lidí po nemocném otci jednoho z nich - v úpravě Miroslava Petrtýla.

6,00 €
0 Recenzia(e)

Štorch je skvelým autorom literatúry o pradávnych lovcoch, Lovci mamutov...a pod.....teraz niečo iné...

4,00 €
0 Recenzia(e)

Skvelá knižka o človeku, jeho predchodcoch, o jeho živote,prežívaní, love...nádherné Burianove ilustrácie zvyšujú autentickosť.

6,00 €
0 Recenzia(e)

Motívom diela je mnohotvárny protiklad boja a lásky. Autor vo svojom milostnom románe využil možnosti, ktoré mu poskytoval manželský štvoruholník postáv dvoch nerovných svetov. V románe nájdeme všetky znaky autorovho prozaického umenia – talentu, fabuláciu, ľahkosť štýlu rozprávania, schopnosti vniesť do príbehu napätie....

10,00 €
Zobrazené 1 - 7 z 7 položiek